SWOT.Solutions on October 1 2017 launched a new service complimenting the cloud portal - a automated guided sales service directly alerting Sales professionals to new opportunities.

SWOT.Solutions zaten zengin özellikli zeka platformuna yeni bir boyut daha kattı.

 

Hiç merak ettiniz mi? Nasıl olur da önde gelen pazarlama şirketleri,ürünlerinin ne zaman ilgi çekeceğini bilebilir? Bunların arkasında genellikle karmaşık veri madenciliği algoritmaları vardır ve SalesMatrix'te bu araçları işinizin maliyetine göre yaparız. Özel verileri ve iş zekası ekiplerini unutun. SWOT.Solutions bunları size az işle ve hızlı dönüşle uzun ya da kısa dönemli zekasıyla sağlayacaktır.

 

SWOT Uyarıları, en olası ve en değerli satış fırsatlarını almak ve bunları kullanıcılara e-posta yoluyla uyarı olarak göndermek için tasarlanmıştır. E-postalar günlük olarak, haftada birkaç kez veya haftalık olarak oluşturulabilir ve mevcut en yüksek fırsat ağırlığına sahip satış fırsatlarının ayrıntılarını içerir. Fırsatlar, belirli bir temsilciye veya tüm müşteri tabanına bağlı şirketler tarafından filtrelenebilir.

 

Ofisinize girdiğinizi hayal edin ve gelen kutunuz en son satış fırsatlarıyla dolu. Kulağa bir Satış Temsilcisi hayali gibi geliyor değil mi? Ama bu SWOT.Solutions ile mümkün!

 

Bu fırsat uyarılarının aşağıdaki örneklerine göz atın. Tüm bunlar, gizliliği korumak için değiştirilen müşteri ve ürün adları ile gerçek verilere dayanmaktadır.

 

 

2017 yılının 4. Çeyreği boyunca, tüm yeni veya ilgili şirketlere, US100 ABD Doları (649 ABD Doları Tasarruf) artı yılın geri kalanında kullanıcı başına 30 ABD Doları kurulum ve test yapması için özel bir teklifte bulunuldu.