Ekim 2000’de, Melbourne, Avustralya'da iki işletme danışmanı, iş dünyasının önde gelen karar vericilerine sunulan kaliteli bilgi eksikliği konusunu tartıştı. Her ikisi de uzun zamandır ham veri hacimleri ile odaklanmış karar verme mücevherleri arasındaki uçurumun farkındaydı. İş zekası yaygın bir teknoloji ifadesi haline gelmeden çok önce, iki danışman , yalnızca statik veri raporlanmasıyla değil, akıllı rutinler ve iş karar verme becerisini geliştirecek dinamik bir arayüzle işletmelere yardımcı olmak için bilgisayar teknolojisinin tasarlanmasının zamanı geldiğine karar verdiler.

2001 yılında Salesmatrix’in birinci sürümü başlatıldı ve Inmatrix İş Zekası yazılımının bir parçası haline geldi. İş gereksinimlerinin sadece küçük bir kısmı için gerekenler sağlandı, ancak gelecekteki başarının tohumları ekildi.2003’te ikinci sürüm piyasaya sürüldü. Bu da, birçok işletmenin, Salesmatrix'in dinamik gücünün avantajlarından faydalanabilmelerini sağlayan, kodlanmış veri ithalatıyla başladı. 2005 yılında yayınlanan sürüm 3, Salesmatrix çerçevesinde yüksek kaliteli grafikler, gelişmiş çıktı ve artırılmış özelleştirme becerisi ekledi. 2008, Bütçe Yaratma modülü, Piyasa Sepet Analiz rutinleri, Fırsat Zekası raporlaması ve TrendDeğerlendirmeler ile Sürüm 4'ün piyasaya sürülmesini ve Salesmatrix'in dinamik iş zekası araçlarında lider olmasını sağladı.

 

2010 yılında iki orijinal tasarımcı, tüm Salesmatrix ürün yelpazesinin haklarını geri aldı. Web’de yapılan genişletmeyle yoğun satış temsilcileri için Salesmatrix SWOT ve SWOT.Solutions piyasaya sürüldü.

 

Şimdi dünya çapında bir dağıtım ağı ile Avrupa ve ABD merkezli, Salesmatrix'in geleceği gerçekten heyecan verici!

 

Andre Gien - Satış Müdürü
USA

+1 925 323 2802

Kim LeRoy - Tasarlayan ve Geliştiren

USA +1 704 966 6622

Australia +61 3 9018 7253

Europe +90 541 269 38 24

 

Enter Your Contact Details

Details of your request: