StrategyGÜDÜMLÜ SATIŞ, BAŞARILI SATIŞ EKİPLERİNDE BÜYÜYEN BİR TRENDDİR.

EKİBİNİZ GÜDÜMLÜ SATIŞI KULLANMADAN BAŞARILI OLABİLİR Mİ?

 

Satış temsilcileriniz satış dışı faaliyetlerle mi boğuşuyor.Neden onların zaman ve güç kazanmasına yardımcı olacak daha akıllı satış işlemleri için Satış Zekasını kullanmıyorsunuz?

 • Satış Zekası ,satış ekipleri için en iyi büyüme alanıdırEn iyi satış ekipleri özellikle müşterilerinin tercihlerine ve endüstri profiline dayanan otomatik ürün önerimine odaklanarak kullanmanın etkisini farkettiler.

 • İki ya da üç haneli büyüme ister misiniz? Satış temsilcilerinin en iyi müşteri deneyimlerini sunmaya odaklanabilmesi için ürün önerilerinizi, lider puanlamalarınızı ve e-posta yanıtlarınızı geliştirin.

 • . Yüksek performanslı satış ekipleri şu anda güdümlü satışları kullanmak için düşük performans gösteren ekiplerden daha olasıdır. Tüm performans seviyelerindeki satış ekipleri, güdümlü satışın önümüzdeki 3 yıl içinde anahtar bir teknoloji olacağını düşünmektedir.

 • Yüksek performanslı satış ekipleri, güdümlü satışlardan önemli bir olumlu etki yaşamak için düşük performans gösterenlerden daha muhtemeldir. Akıllı teknolojiler uygulayanlar zaten satış gibi alanlarda önemli iyileştirmeler gerçekleştirerek ödeme yapıyorlar.

   

  Özelliklere ve bulut Satış Zekası motorlarımıza göz atın ve akıllı satışın avantajlarını keşfedin.

   

  Ya da direk sitelerimize gidin:

   

  SWOT.Solutions (demo user:demo@swot.solutions pwd = name before @)

  SWOT.Attacheonline.com (demo user:demo@swot.attacheonline.com pwd = as above)