Salesmatrix v4

 • Kullanım kolaylığı

  Salesmatrix gerçekten satış ve pazarlama zekasını basitleştirir.Tek yapmanız gereken sadece kurun, bağlayın ve analiz edin.Zaman kaybetme yok pahalı özel raporların yazılması yok.Bu satış ve pazarlama profesyonellerinin performanslarını anlamasına ve geliştirmesine yardım edecek muhteşem bir araçtır!

 • Düşük maliyet ve hızlı etkinleştirme

  Yüksek ücretli İş Zekası danışmanları ve rapor yazma uzmanları hakkında endişelenmeyin. Salesmatrix, şirketinizin pazar alanında var olan fırsatları ve sorunları araştırabilmeniz için kullanıma hazır rutinler sağlar. Birçok uygulama sadece birkaç dakika sürer ve daha önce hiç bağlanmadığımız bir sisteminiz olsa bile, kısa bir süre içinde verilerinizi daha önce hiç görmediğiniz gibi analiz edeceğiz!!

 • Tüm lider muhasebe sistemleri ve veritabanı platformlarına bağlanma

  Salesmatrix,büyük ERP sistemleri kullanan SAP™ ve Navision’dan SME sistemleri kullanan MYOB™’a kadar uzanan geniş bir alanda uygulanmaktadır . Tabii ki, aralarında orta ölçekli ve özel sistemleri olanların da ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılamaktadır.Size yardımcı olmak için, mevcut bağlantı ayrıntılarının bulunduğu kapsamlı bir kütüphanemiz sayesinde , sisteminiz için bağlantı kurallarını içeren hazır bir komut dosyasına sahibiz.

 • İş Ortamınızı Özelleştirme

  İster üretici,toptancı,perakendeci olarak çalışın ister hizmet endüstrisinde çalışıyor olun SalesMatrix’i ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabiliriz.Perakende şubeler ağı üzerinden tek bir satış temsilciniz olsa bile veriler mevcutsa Salesmatrix belirli gereksinimleriniz için özelleştirilebilir. .

 • Son derece hızlı performans

  Neden birkaç fare tıklamasıyla erişilebilen bilgiler yerine saatlerce bir raporun hazırlanmasını,çıkartılmasını ve yazdırılmasını bekleyesiniz? Salesmatrix, dinamik veri madenciliğinin geliştirilmesinde öncüdür ve deneyimlerimiz, akıllı sonuçları mümkün olan en hızlı şekilde elde etmenize yardımcı olacaktır.Bizim amacımız faydalı bilgilerin hemen elinizin altında olması ve işte karşınızda Salesmatrix! Daha fazla bilgi için : Sıkça Sorulan Sorular İndirmeler Teknik detaylar Olay İncelemesi 1 ve 2 PDF Broşürü

 • Günümüz satış ortamı için mobil veri

  Kullanıcılarımızın birçoğu, Salesmatrix'in daha ilk kullanımında kendisi için ödeme yaptığını anlattı. Son zamanlarda bir kullanıcı, Salesmatrix'in sisteminde daha önceden bilinmeyen 1,7 milyon dolarlık bir maliyet hatası ve faturalanmamış 40 bin dolarlık bir satış gösterdiğini bildirdi. Başka bir kullanıcı ise, son 3 ayda 200 bin dolarlık satışın bir rakibe kaptırıldığına dair doğrudan kanıtlar gördükten sonraki şokunu açıkladı.

 • Ezber bozan iş zekası

  Karmaşık raporlar yazmayı ve grafikleri biçimlendirmeyi unutun. Salesmatrix'in, ezber bozan doğrudan kullanabilmeniz için hazır çok çeşitli araçları vardır. Örneğin: odaklama aracı, 80/20 kuralının işletmenizde nasıl uygulandığı konusunda anında geri bildirim sağlar; piyasa sepeti analiz araçları, hangi ürünlerin birlikte satın alındığını size söyler ve değerlendirme araçları ise ana performansınızı ölçmenize yardımcı olur.

 • Son derece kısa geri ödeme süresi

  Kullanıcılarımızın birçoğu, Salesmatrix'in daha ilk kullanımında kendisi için ödeme yaptığını anlattı. Son zamanlarda bir kullanıcı, Salesmatrix'in sisteminde daha önceden bilinmeyen 1,7 milyon dolarlık bir maliyet hatası ve faturalanmamış 40 bin dolarlık bir satış gösterdiğini bildirdi. Başka bir kullanıcı ise, son 3 ayda 200 bin dolarlık satışın bir rakibe kaptırıldığına dair doğrudan kanıtlar gördükten sonraki şokunu açıkladı.

 • Daha akıllı iş zekası

  Yükseltilmiş bir arayüz, efsanevi kullanım kolaylığını korurken görünümleri filtrelemek için birçok yeni seçenek içerir. Özel içe aktarım komut dosyalarını yazmaya gerek kalmadan binlerce yeni görüntü eklendi

 • Pazar Sepeti Analizi

  Salesmatrix artık, tüketici satın alım düzenini anlamak için güçlü bir yol olan ve daha fazla kar elde etmek için bu modelleri kullanan güçlü Pazar Sepeti Analizini içeriyor..

 • Satış Bütçesi Oluşturma

  Mevcut sonuçlarınızı gelecek 12 ay için dört boyutlu bir bütçe planına dönüştürün!

 • Sonuçların daha iyi İletişimi

  HTML ve Email çıktılarını doğrudan Salesmatrix'te görüyorsunuz! Sonuçlarınızı satış ekibinize iletmenin mükemmel yolu!

 • Para için olağanüstü değer!

  Salesmatrix'in sağladığı zeka, anında önemli miktarda geri ödeme gösterebilir. Neden bugün bir deneme yapmıyorsunuz? Fiyata gelince – ya peşin ya da seçilen bayilerden, kolay aylık abonelik planı arasından seçim yapabilirsiniz. Bugün teklif için bize sorun!

Daha fazla bilgi için: